Price per pound. 2 per package for an average of 1-2lbs. If you desire a certain amount please leave that in comments.
Premium TBone $/lb
$8.50 Regular Price
$7.65Sale Price
Price per pound. 2 per package for an average of 1-2lbs. If you desire a certain amount please leave that in comments.